PF238W9EM
DigiKey Part Number
19-PF238W9EM-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PF238W9EM
Description
PRIVACY FILTER MONITORS
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Privacy Filter Monitors 23.8" (23.80", 605mm)
Category
Type
Privacy Filter
Manufacturer
3M
Applications
Monitors
Packaging
Bulk
Diagonal Screen Size
23.8" (23.80", 605mm)
Part Status
Active
Viewing Area
535.69mm W x 300.99mm H