135106-R1-36.00
DigiKey Part Number
135106-R1-36.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135106-R1-36.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 36.00" (914.40mm)
Category
2nd Connector
SMA Plug
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Contact Gender
Male
Packaging
Bulk
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Part Status
Active
Length
36.00" (914.40mm)
Style
SMA to SMA
Cable Type
Hand Formable .085
1st Connector
SMA Jack
Overall Impedance
50 Ohms