DSA6101ML3B-025.0000TVAO is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Microchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Microchip Technology
In Stock: 790
Datasheet
In Stock: 786
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71V ~ 3.63V Enable/Disable 4-VFLGA
DSA6101ML3B-025.0000TVAO
DigiKey Part Number
150-DSA6101ML3B-025.0000TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-DSA6101ML3B-025.0000TVAOCT-ND - Cut Tape (CT)
150-DSA6101ML3B-025.0000TVAODKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA6101ML3B-025.0000TVAO
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±20ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
3mA (Typ)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.89mm)
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.63V