DSA6101ML3B-025.0000TVAO | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | DSA6101ML3B-025.0000TVAO |
Customer Reference | |
Detailed Description | 25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71V ~ 3.63V Enable/Disable 4-VFLGA |
Datasheet | Datasheet |
Category | Frequency Stability ±20ppm |
Mfr | Operating Temperature -40°C ~ 105°C |
Series | Current - Supply (Max) 3mA (Typ) |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ratings AEC-Q100 |
Frequency | Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm) |
Output CMOS | Current - Supply (Disable) (Max) 1.5µA (Typ) |
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V |