ZFSC-16-12+
DigiKey Part Number
3157-ZFSC-16-12+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZFSC-16-12+
Description
PWR SPLTR CMBD / BNC / ROHS
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 100 kHz ~ 200 MHz Isolation (Min) 20dB, 9° Imbalance (Max) BNC In-Line Module
Category
Frequency
100 kHz ~ 200 MHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Min) 20dB, 9° Imbalance (Max)
Packaging
Bulk
Size / Dimension
6.690" L x 1.600" W x 1.530" H (169.93mm x 40.64mm x 38.86mm)