0430310002-10-L0
DigiKey Part Number
0430310002-10-L0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430310002-10-L0
Description
10" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Gold 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2040B BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2040G GREEN
10" PRE-CRIMP A2040N BROWN
10" PRE-CRIMP A2040R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
4" PRE-CRIMP A2040L BLUE
5" PRE-CRIMP A2040L BLUE
6" PRE-CRIMP A2040L BLUE