DLW44SM101SK2L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Signal Transformer
In Stock: 9,651
Datasheet
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100 Ohms @ 100 MHz 3.1A DCR 22.4mOhm
DLW44SN
DLW44SM101SK2L
DigiKey Part Number
490-DLW44SM101SK2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW44SM101SK2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW44SM101SK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW44SM101SK2L
Description
CMC 3.1A 2LN 100 OHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
DLW44SM101SK2L Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
22.4mOhm
Voltage Rating - DC
60V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension
0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Filter Type
Power Line
Height (Max)
0.059" (1.50mm)
Horizontal, 4 PC Pad
Impedance @ Frequency
100 Ohms @ 100 MHz
Base Product Number
Current Rating (Max)
3.1A