NXH030S120M3F1PTG
DigiKey Part Number
5556-NXH030S120M3F1PTG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NXH030S120M3F1PTG
Description
30M OHM 1200V 40A M3S SIC 6-PACK