E2266CS0C1 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 1452-E2266CS0C1-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | E2266CS0C1 |
Description | GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK WHITE |
Customer Reference | |
Detailed Description | Graphic LCD Display Module Black, White TFT - Electronic Paper Display (EPD) 2.66" (67.56mm) 296 x 152 |
Datasheet | Datasheet |
Category | Diagonal Screen Size 2.66" (67.56mm) |
Manufacturer Pervasive Displays | Viewing Area 60.09mm W x 30.70mm H |