RK1236BKF
DigiKey Part Number
5214-RK1236BKF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RK1236BKF
Description
RACK ALUM 35.4X23.6X26.1 BLACK
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Aluminum Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Sides, Top 35.400" L x 23.600" W x 26.100" H (899.16mm x 599.44mm x 662.94mm) Black
Category
Dimensions - Overall
35.400" L x 23.600" W x 26.100" H (899.16mm x 599.44mm x 662.94mm)