SHELF-1U-12-FIXED-V
DigiKey Part Number
5214-SHELF-1U-12-FIXED-V-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SHELF-1U-12-FIXED-V
Description
SHELF 19X12X1.700" BLACK
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Metal, Steel Shelf 19.000" L x 12.000" W x 1.700" H (482.60mm x 304.80mm x 43.18mm) Black
Category
Size / Dimension
19.000" L x 12.000" W x 1.700" H (482.60mm x 304.80mm x 43.18mm)
Manufacturer
StarTech.com
Color
Black
Packaging
Box
Material
Metal, Steel
Part Status
Active
For Use With/Related Products
19" Panel Width Racks