F6V1.25TB25
DigiKey Part Number
1030-F6V1.25TB25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F6V1.25TB25
Description
SELF WRAP 1.25" X 25' BLACK
Detailed Description
Self Wrap X 25.00' (7.62m) Black
Length
25.00' (7.62m)
Series
Wall Thickness
0.027" (0.69mm)
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
1.250" (31.75mm)