PTN1.50BK200
DigiKey Part Number
1030-PTN1.50BK200-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PTN1.50BK200
Description
EXPAND SLEEVE 1.5" X 200' BLACK
Detailed Description
Sleeve X 200' (60.96m) Black
Category
Length
200' (60.96m)
Wall Thickness
0.025" (0.64mm)
Series
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Packaging
Spool
Diameter - Inside, Non-Expanded
1.500" (38.10mm)
Diameter - Inside, Expanded
2.125" (53.97mm)