Q14P1CXXSB24E_View2
Q14P1CXXSB24E
Q14P1CXXSB24E
Q14P1CXXSB24E
DigiKey Part Number
679-4171-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q14P1CXXSB24E
Description
LED PNL IND BLUE CLEAR SLDR
Detailed Description
LED Panel Indicator Blue Clear 24V 20mA Solder Lug
Category
Voltage
24V
Current
20mA
Packaging
Bulk
Panel Cutout Dimensions
0.55" (14.00mm)