EEF-SX0D391XE is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 2,831
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 1,895
Datasheet
Similar
In Stock: 415
Similar
Parametric Equivalent
390 µF 2 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 6mOhm 2000 Hrs @ 105°C